Zlot pojazdów terenowych Poligon Off-Road

Jesteś miłośnikiem off-roadowego szaleństwa ? To wybierz się do Kowar 12.08.2017r. na Zlot pojazdów terenowych Poligon Off-Road. Jeśli jeszcze nigdy nie brałeś udziału w tego typu wydarzeniach, to ta impreza jest właśnie dla Ciebie.

Postaw na dobrą zabawę

Pomysłodawcą jak i organizatorem imprezy jest grupa KOWARY 4×4, którzy są specjalistami w organizowaniu tego typu wydarzeń. Grupa ta, słynie z takich wydarzeń jak: „Andrzejki off-road”, „Dzień Kobiet off-road” i wiele, wiele innych. Jak sami podkreślają- terenówki, to ich główna „miłość, a więc możemy być pewni, że na „Poligon Off-Road” będzie czekać na nas spora ilość dobrej zabawy, a my zapomnimy o jakiejkolwiek nudzie. Koniecznie zabierz ze sobą swoich przyjaciół, którzy razem z Tobą będą świętować powrót off-roadów na jeleniogórski poligon. Ponadto, masz okazję poznać masę fajnych ludzi, którzy pomogą Ci zapoznać się z zasadami obowiązującymi na tej imprezie.

Off-roadowy dzień

„Poligon Off-Road” zaplanowany jest na sobotę 12 sierpnia 2017. Plan imprezy przedstawia się następująco:

  • 7:00 – 9:00 – rejestracja załóg
  • 9:30 – odprawa oraz start pierwszej załogi na odcinek dzienny
  • 19:00 – powrót pierwszej załogi oraz integracja wszystkich uczestników
  • 20:00 – ogłoszenie wyników i rozdanie nagród

Wybierz trasę dla siebie

Uczestnicy mają do dyspozycji cztery klasy, w których mogą startować, a ich trudność jest dopasowana do stopnia zmodyfikowania samochodu:

  • Turysta – trasa, która została przygotowana tylko dla tych osób, które się na nią zdecydują, a więc wszystko zależy od Ciebie czy z niej skorzystasz. Na takiej trasie istnieje zakaz używania wyciągarek innych niż ręcznych, brak możliwości posiadania pełnych klatek, a karoseria musi być w 90% seryjna, czyli dozwolone są różne typy i rozmiary opon oraz własne konstrukcje zderzaków, progów i pałąków.
  • Wyczyn – poziom trudności trasy: ciężki! Musisz przygotować się na sporą ilość błota i wody. Również tutaj możesz korzystać tylko i wyłącznie z wyciągarki ręcznej, jednak karoseria może posiadać przeróżne modyfikacje.
  • Exterm – trasa zlokalizowana wyłącznie na terenie poligonu. Czekają tam na Ciebie wysokie podjazdy, masa błota oraz spora ilość wody. W tej klasie masz możliwość wykorzystania wszystkich modyfikacji karoserii, które udało Ci się do tej pory opatentować.
  • Quad – trasa niczym nieróżniąca się od klasy Exterm oraz ponownie umożliwiająca korzystanie z wyciągarek. Nowością będzie jazda w kliku-osobowych drużynach, które należy zgłosić w czasie rejestracji.
  • UTV – do tej klasy, konieczne jest uzbieranie 4-5 załóg, które będą miały swoją klasę i możliwość jazdy na tych samych zasadach co w klasie Extream i Quad.
  • Motocykle – propozycja dla osób, które chcą wystartować motorami terenowymi oraz sprawdzić swoje siły w tzw. „przeprawówce”.

Zapisz się już teraz!

Wpisowe dla załogi auta, quada, UTV oraz innego rodzaju pojazdu wynosi 250 zł. Wcześniej jest pobierana zaliczka w wysokości 150 zł. Wpisowe obejmuje opłatę poligonową, dodatkowe znaczenia dla quadów oraz pełne wyżywienie. Dodatkowo, do późnej nocy będzie dostarczona nam spora dawka dobrej muzyki. Zapisy są możliwe tylko i wyłącznie za pomocą formularza umieszczonego na stronie www.kowary4x4.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *