Woodstock Rally 2017 2-6.08.2017

Czy myślałeś o tym, żeby wybrać się motocyklem na Przystanek Woodstock ? Jeśli tak, to masz okazję wziąć udział w Woodstock Rally, czyli w dużej imprezie zorganizowanych przez motocyklistów. Kostrzyn nad Odrą czeka na Ciebie!

Woodstock Rally 2017 2-6.08.2017

Woodstock Rally 2017 to kolejna edycja wielkiej imprezy motocyklowej organizowanej przy Przystanku Woodstock przez grupę CKM Boanerges. Wybierając się na to wydarzenie, czeka Cię aż 5 dni dobrej zabawy oraz możliwość poznania naprawdę fajnych ludzi. Początek imprezy zaplanowany jest na 2 sierpnia, kiedy to wjazd motocykli będzie możliwy od godziny 12. Dobrze, abyś wcześniej pomyślał o zakupie wjazdówki online, dzięki czemu nie będziesz musiał stać w kolejce do rejestracji. Ponadto Woodstock Rally 2017 to także okazja do świętowania razem z Boanerges Poland ich XX-lecie.

Co zapewniają organizatorzy ?

  • Teren przygotowany i ogrodzony dla motocyklistów
  • Parking dla motocykli
  • Pole namiotowe dla motocyklistów
  • Wszelkie gadżety związane z imprezą (koszulki, opaski)
  • Minibar w którym otrzymasz napoje gorące (kawa, herbata) oraz wodę.
  • Wyżywienie – tylko w piątek i w sobotę
  • Udział w wielkiej paradzie pojazdów motocyklowych, która odbędzie się w sobotę 5 sierpnia
  • Udział w konkursach motocyklowych
  • Możliwość otrzymania Biblii Motocyklisty, jeśli jeszcze takiej nie posiadasz

Co musisz zabrać ze sobą ?

Jadąc na takie wydarzenie, pamiętaj o zabraniu ze sobą dokumentów od motocykla, ponieważ jest to konieczna rzecz do wjazdu jak i wyjazdu z imprezy. Jeśli planujesz zabrać ze sobą kogoś znajomego, to musi on mieć ukończone 18 lat, ponieważ inaczej taka osoba nie zostanie wpuszczona na teren imprezy. Ponadto, weź ze sobą namiot, kubek (oszczędź organizatorom dodatkowego sprzątania kubków plastikowych) oraz dobry humor, który powinien Ci gościć przez całe 5 dni. Pamiętaj, aby przy wjeździe na teren Woodstock Rally 2017 zostawić organizatorom numer kontaktowy do osoby, która na wypadek Twojej nieprzyjemnej kontuzji otrzyma o tym informację.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i swoich bliskich

Tego typu imprezy charakteryzują się tym, że zdarzają się osoby, które lubią przywłaszczać nieswoje rzeczy. Dlatego pilnuj wartościowych rzeczy, nie zostawiaj ich przy namiocie czy przy motocyklu. Jeśli na zewnątrz panuje dosyć wysoka temperatura, to przesiadywanie w namiocie nie będzie dobrym pomysłem. Ponadto, zwracaj uwagę na to co robisz oraz na to co robią Twoi bliscy. Wszelkie grille, palniki zostaw w domu, ponieważ ogień nie jest na takich imprezach wskazany. Natomiast, jeśli zobaczysz osobę, która ewidentnie potrzebuje pomocy, to zgłoś taką sytuację organizatorom, którzy z chęcią udzielą pomocy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *