Dni BMW RR Kamień Śląski 2-3 sierpnia 2017

BMW RR To wyjątkowe wydarzenie dla każdego motocyklisty – niezależnie od tego jaki motocykl posiadasz. Już 2 i 3 sierpnia możesz sprawdzić możliwości swojego jednośladu i wypróbować maszyny serii S pod opieką instruktorów. Ta impreza to gwarancja świetnej zabawy.

Dni BMW RR Kamień Śląski 2-3 sierpnia 2017

Jeżeli tylko jesteś ciekaw jak jeżdżą maszyny serii S? Zastanawiasz się też nad wygodnym S1000XR, a poręcznym S1000R? Nie wahaj się, tylko przyjedź 2 i 3 sierpnia do Kamienia Śląskiego. Wtedy będziesz mógł wypróbować wszystko z floty pojazdów z serii S, a wszystko pod okiem profesjonalnych przewodników.

Niepowtarzalne wydarzenie dla każdego motocyklisty

W tej wyjątkowej imprezie mogą wziąć udział nie tylko kierowcy motocykli sportowych i pasjonaci serii S, ale również turystyczno-sportowych, maszyn turystycznych, a także motocykli typu naked wszystkich marek. Zaplanowano również kilka grup w zależności od stopnia zaawansowania kierowców. Wszystko będzie odbywać się na torze w odpowiednich warunkach i zabezpieczeniu pod okiem profesjonalnej i wykwalifikowanej kadry instruktorów. Ponadto, organizator imprezy zapewnia dodatkowe atrakcje – niespotykane na tego typu imprezach torowych.

To ważne wydarzenie będzie trwało dwa dni – 2 i 3 sierpnia 2017 r na torze Silesia Ring, który jest najnowszym tego typu obiektem w Polsce i drugi pod względem długości toru (3636 metrów). Tor zlokalizowany jest 30 km od Opola we wsi Kamień Śląski. Ta lokalizacja jest bardzo dobra, ponieważ znajduje się blisko pięciu europejskich stolic m.in Warszawa, Praga, Berlin. Dzięki temu, tor Silesia Ring jest doskonałym miejscem do organizacji małych i dużych eventów motoryzacyjnych, imprez sportowych oraz wydarzeń firmowych i integracyjnych.

Gwarancja bezpieczeństwa i świetna zabawa

Niczego nie musisz się obawiać. Tor jest zabezpieczony barierami energochłonnymi oraz pułapkami żwirowymi. Nitka główna składa się z 15 zakrętów (9 prawych i 6 lewych). Prosta startowa licząca 560 metrów ma szerokość 15 metrów, a tor w najwęższym miejscu – 12 metrów. Najdłuższa prosta liczy 730 metrów. 

Obiekt posiada doskonały pomiar czasu firmy MyLaps. Jest on montowany tylko na profesjonalnych torach wyścigowych na świecie. W okresie deszczu nie musimy się martwić o jazdę, ponieważ tor wyposażony jest w linie odwodnienia, która odprowadza wodę na zewnątrz. Dzięki temu nasza jazda podczas deszczu będzie bezpieczniejsza, również podczas obfitych opadów deszczu.

Nie zastanawiaj się! Przyjedź do nas, zarejestruj się, a my się Tobą zajmiemy. Niczego nie musisz się obawiać, nie pożałujesz. Być może będzie to Twoja przygoda życia, a wiatr we włosach będzie sprawiał Ci jeszcze większa radość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *