Auto Partner Summer Cars Party 2017

Wrzesień coraz bliżej, a Ty nie masz pomysłu jak go spędzić ? Rozwiązanie jest jedno – Summer Cars Party 2017, czyli jedna z największych imprez motoryzacyjno-muzycznych w Polsce, odbywająca się w Katowicach na Lotnisku Muchowiec.

Auto Partner Summer Cars Party 2017

2 dni w świecie motoryzacji

Summer Cars Party 2017 to wydarzenie organizowane przez grupę Auto Partner, w dniach 2-3 września na powierzchni ponad 56 HA! Impreza ta, to także spotkanie z najlepszymi DJ’ami na świecie, jak: C-BOOL & Kolina czy Fly Project i wiele, wiele innych.

Co nas czeka na Summer Cars Party ?

Organizatorzy postarali się, aby wszystkim tym, którzy przyjechali na to wydarzenie dostarczyć jak najwięcej zabawy. Dlatego, do dyspozycji będziemy mieli aż 11 stref rozrywki o różnej tematyce:

 • Targi motoryzacyjne – znajdziesz tam różne stoiska wystawiennicze. Ponadto, zobaczysz prezentacje najnowszych modeli samochodów, producentów części i akcesoriów do tuningu, car detalingu czy spotkasz się z przedstawicielami profesjonalnych serwisów samochodowych.
 • Dream Cars – odwiedź to miejsce, a może znajdziesz swój samochód marzeń. Strefa Dream Cars to teren luksusu i motoryzacyjnych pragnień. Tylku tutaj masz możliwość poznania z bliska nowoczesną technikę motoryzacyjną.
 • Garaż SCP – jest to miejsce tylko i wyłącznie dla wybranych samochodów, będących wytworem najciekawszych projektów tuningowych. Jeśli jesteś fanem tuningu, to ta strefa jest dla Ciebie.
 • Strefa Gamingu – symulatory gier, nowinki technologiczne przedstawione w świecie wirtualnym, prezentacje gier, sprzętu czy akcesoriów – wszystko to w jednym miejscu.
 • Summer Music Party – nieodłączna część Summer Cars Party, zapewniająca sporą ilość dobrej muzyki, którą dostarczą najlepsi DJ z całego świata: C-BOOL & Kolina, Fly Project, Adam De Great, Alien X, Radetzky, House Hunter oraz Fliatov & Karas. Całość uświetni potężne nagłośnienie oraz niesamowite efekty specjalne.
 • Freestyle motocross – strefa, którą warto odwiedzić, ponieważ znajdziemy tam inny wymiar rozrywki, w postaci pokazów lotów na motocyklach, ewolucji na rampach czy będziemy mieli możliwość oglądnięcia różnego rodzaju trików, salt czy skoków.
 • Monster truck – miejsce dla miłośników potężnych i głośnych samochodów, lubiących odgłos miażdżonych wraków.
 • Drift – całą oprawę w tej strefie wykona specjalna ekipa drifterska, która z pewnością pokaże nam co to huk rozgrzanych silników, zapach palonej gumy czy kłęby dymu. Ponadto, będziemy mogli zobaczyć tzw. drfit taxi, czyli jazda bokiem na fotelu pasażera.
 • Wrak Race Cup – to gwarancja dobrej zabawy, dzięki widowiskowemu wyścigowi wraków samochodów. Cel jest jeden – pokonać jak największą ilość okrążeń.
 • Militaria – gratka dla fanów wojskowego sprzętu. Będąc w tej strefie, będziemy mieli okazję zobaczyć niszczycielskie show, w którym czołgi miażdżą wszystko co spotkają no swojej drodze. Ponadto, organizatorzy będą stwarzać możliwość przejechania się pojazdem gąsienicowym.
 • Old Timers – to spotkanie z motoryzacyjnymi legendami, czy ponadczasowymi motocyklami. Tu liczy się tylko tradycja i historia motoryzacji. W tej strefie znajdziemy najstarsze samochody i motocykle z całego świata.

Każdy z tych stref pokazuje jak duży wkład mają organizatorzy w tą imprezę. Jednak to nie wszystko co będziemy mogli zobaczyć na Summer Cars Party. Różnorodne konkursy z nagrodami, sprawdzanie poziomu ciśnienia akustycznego, skoki na bungee, to dodatkowe atrakcje, które będą czekać na Ciebie 2 września w Katowicach. Nie może Cię tam zabraknąć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *